MERLIN UMALO POGINUO U SRBIJI!

Izvor: Kurir, 02.Dec.2011, 09:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MERLIN UMALO POGINUO U SRBIJI!

Imao je sreće! Dino Merlin umalo je stradao kad se posle trećeg koncerta u Beogradskoj areni vraćao u Sarajevo, saznaje Kurir!

Imao je sreće!

Dino Merlin umalo je stradao kad se posle trećeg koncerta u Beogradskoj areni vraćao u Sarajevo, saznaje Kurir!

Nedaleko od granice s Bosnom i Hercegovinom, na automobilu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u kojem je Edin Dervišhalidović bio zajedno sa svojim PR timom pukla je guma, pri brzini većoj od 100 kilometara na čas! Naš sagovornik blizak sarajevskom pevaču kaže da je samo zahvaljujući pribranosti vozača izbegnuta tragedija.

- Niko ne zna kako je vozač uspeo da zaustavi vozilo! Svi osim njega bili su u panici. I Dino je bio veoma uplašen. Trebalo mu je dosta vremena da se pribere. U međuvremenu, momci su zamenili gumu i nastavili su put - kaže naš izvor.

Iz Merlinovog beogradskog PR tima, koji je organizovao koncerte u Areni, potvrdili su nam da se nezgoda dogodila:

- Znamo da im je pukla guma u povratku iz Beograda, ali nismo sigurni da je Merlin bio u kolima zajedno s PR timom. Brzo su rešili problem, i kad smo se čuli nakon pola sata, već su bili na granici.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Dino Merlin umalo poginuo u Srbiji!

Izvor: S media, 02.Dec.2011

Sarajevskom pevaču pukla guma na automobilu, koji se u tom trenutku kretao velikom brzinom.

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.