Izvor: Vesti-online.com, 30.Maj.2014, 13:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dinova "Ruža" za pomoć poplavljenima
Dino Merlin je danas na svom zvaničnom sajtu objavio spot za pesmu "Ruža", čiji je cilj da pomogne u prikupljanju sredstava za nastradale u poplavama u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj i Srbiji.
Dino Merlin se uključio u akciju pomoći poplavljenima u regionu
Iako nije planirano da "Ruža" bude prva pesma koju će publika čuti sa Merlinovog novog albuma, ova pesma je izabrana da bi podstakla mnogobrojnu publiku bosanskog pevača da >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << se uključi u akciju pružanja pomoći ugroženima. U spotu su prikazani brojevi telefona Crvenog krsta, čijim pozivanjem građani mogu dati svoj doprinos humanitarnoj akciji.
Ovaj dokumentarni spot, u crno-beloj boji, napravljen je od fotografija Dina Kasala, Dejana Vekića i Velija Hasanbegovića, kao i snimaka BHT-a, HTV-a i RTS-a. U pesmi, pored brojnih muzičara, gostuje i virtuozni turski klarinetista Husnu Senlendirici.
Pogledaj vesti o: Dino Merlin, Poplave
Nastavak na Vesti-online.com...
(VIDEO) SVAKO IMA NEKOG DA MU RUKE PRUŽA: Dino Merlin predstavio pesmu koja pomaže nastradalima u poplavama!
Izvor: Press, 30.Maj.2014
Jedan od najpopularnijih pevača na prostoru bivše Jugoslavije Dino Merlin predstavio je novu pesmu, kao i video spot koji je prati, a čiji je cilj pomoć u prikupljanju sredstava za ugrožene u poplavama u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj i Srbiji.










