Kuća iz snova od sutra u bioskopu

Izvor: B92, 07.Dec.2011, 18:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Kuća iz snova" od sutra u bioskopu

Film "Kuća iz snova" (Dream House) reditelja Džima Šeridana, koji je premijeru imao na "Sinemaniji", od 8. decembra će biti na redovnom repertoaru domaćih bioskopa, najavio je distributer "Sinefest".

Glavne uloge u ovom psihološkom trileru tumače Danijel Krejg (aktuelni Džejms Bond), dobitnica Oskara Rejčel Vajs (Brižni baštovan) i Naomi Vots (nominovana za Oskara u filmu "21 gram").

Rađen po scenariju Dejvida Luke, film prati porodicu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koja se useljava u kuću ne znajući da je u njoj počinjeno nekoliko jezivih ubistava, a unutar njenih zidova otkriće još mračnije misterije.

Krejg igra uspešnog pisca Vila Atentona, koji ostavlja posao u Njujorku kako bi se sa suprugom Libi (Vajs) i dvoje dece preselio u svoju kuću iz snova.

Kako započinju nov život, tako otkrivaju da je njihov savršeni dom bio strahovito mesto na kome su ubijeni majka i njena deca i da ceo grad veruje da je to delo supruga koji je preživeo.

Vil počinje da istražuje tragediju i jedini trag ga vodi do En (Vots), komšinice koja je bila bliska sa nastradalom porodicom.
Pogledaj vesti o: Cinemania

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Kuća iz snova

Izvor: NaDlanu.com, 08.Dec.2011, 13:24

Ovaj napeti triler prati porodicu koja se doseljava u novi dom ne znajući da je na tom mestu počinjeno nekoliko jezivih ubistava. Ubrzo će otkriti da su oni sledeća meta....Uspešan pisac Vil Atenton (Daniel Craig) ostavlja posao u Njujorku kako bi se sa suprugom Libi (Rachel Weisz) i dvoje dece...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.