Izvor: Radio 021, 03.Okt.2020, 09:56

Lečić pozvao bivše lidere DS i Lutovca na sednicu stranačke skupštine koju organizuje frakcija

Branislav Lečić, koga je frakcija Demokratske stranke (DS) suprotstavljena aktuelnom rukovodstvu izabrala za predsednika partije, pozvao je sve bivše lidere demokrata, uključujući i trenutnog predsednika Zorana Lutovca na subotnju sednicu Skupštine te frakcije DS.

Lečić je povodom poziva upućenog Dragoljubu Mićunoviću, Borisu Tadiću, Draganu Đilasu, Bojanu Pajtiću, Draganu Šutanovcu i Zoranu Lutovcu naveo da "svi nesporazumi i sujete" moraju pasti pred zadatkom >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << rušenja "autokratskog režima" u Srbiji.

"Ovo je prilika da pokažemo da smo zajedno, da volimo DS jer smo svi iz nje potekli. Vreme je za obnovu demokratije i promociju politike koja će, ako smo zajedno, skratiti vreme čekanja do konačne pobede i ubrzati pad ovog autokratskog režima. Jedina ambicija svakog od nas treba da bude da na godišnjicu petog oktobra, zajedništvom pokažemo da će demokratija ipak pobediti u Srbiji", naveo je Lečić za vikend izdanje lista Danas, a preneo portal B92.

Autor: B92

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Branislav Lečić

Nastavak na Radio 021...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.