Srbija samo u večernjem terminu

Izvor: Sportski Žurnal, 20.Jan.2012, 16:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija samo u večernjem terminu

Rukometna reprezentacija Srbije sve tri utakmice druge faze Evropskog prvenstva igraće u večernjim terminima, objavljeno je na sajtu šampionata.

Srbija je kao domaćin turnira iskoristila mogućnost biranja i mečeve sa Švedskom i Makedonijom prebacila u udarni termin. Sve utakmice Prve grupe igraće se u Beogradskoj areni.
Srbija će sutra igrati protiv Nemačke od 20.15. Dva dana kasnije Srbija će od 20.20 odmeriti snage sa Švedskom, a 25. januara izabranike Veselina Vukovića od 20.15 očekuje duel protiv Makedonije. Utakmice Druge grupe igraće se u novosadskoj hali SPENS.
Pogledaj vesti o: Beogradska Arena

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.