NIKOLA STEVANOVĆ BOKSUJE PROTIV ROSADA 20. MAJA

Izvor: Kurir, 23.Mar.2011, 16:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NIKOLA STEVANOVĆ BOKSUJE PROTIV ROSADA 20. MAJA

BEOGRAD - Nikola Džoni Stevanović će braniti titulu IBF-a u polusrednjoj kategoriji 20 maja u Beogradu, protiv Gabrijela Rosada jednog od najboljih boraca sveta.

Posle bazičnih priprema sprovedenih u Nikšiću, Nikola je nastvio sa pripremama u Domu Sportova u Košutnjaku, u društvu brata Stefana Stevanovića, Milana Kostica i Mićka Žižica, koji ce boksovati istoga dana.

Nikoli će pobeda u tom meču omogućiti da na jesen konačno napadne titulu svetskog prvaka u IBF >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << koju drži Kornelijus Bundraž i taj meč će u Beogradskoj areni zajedno sa Ljubišom Čupom Ignjatovićem promovisati najpoznatiji svetski promoter Don King.

- Svestan sam važnosti ovoga meča i s obzirom da ne znam drugačije učinicu sve da odbranim titulu i napadnem svetsku, a biće mi posebna obaveza i zadovoljstvo da Srbiji donesem titulu svetskog šampiona-rekao je Nikola.

Njegov menadžer i vlasnik BK"Čip" Ljubiša Ignjatović Čupa, nije krio zadovoljstvo zbog najavljenog sportskog događaja, ali i podrške koju je konačno dobio za organizaciju mečeva najboljim bokserima Srbije.

- Još jednom želim da zahvalim Ministarsvu za sport i omladinu kao i gradu Beogradu koji će podržati ovaj meč - poručio je Ignjatović.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Nikola Stevanovć boksuje protiv Rosada 20. maja

Izvor: Glas javnosti, 24.Mar.2011, 07:02

BEOGRAD - Nikola Džoni Stevanović će braniti titulu IBF-a u polusrednjoj kategoriji 20 maja u Beogradu, protiv Gabrijela Rosada jednog od najboljih boraca sveta...Posle bazičnih priprema sprovedenih u Nikšiću, Nikola je nastvio sa pripremama u Domu Sportova u Košutnjaku, u društvu brata Stefana...

Nastavak na Glas javnosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.