Izvor: SrbijaNet.rs, 14.Maj.2010, 15:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marija Šerifović izmislila da ima dečka?
Koncert Marije Šerifović u ’Beogradskoj areni’ je prošao, a osim fantastičnih utisaka prepričava se još jedan trenutak koji je medijima ostao u pamćenju – Marijina poruka upućena voljenoj osobi. Mlada zvezda se u jednom trenutku javno zahvalila ’svom anđelu’ na 22 meseca
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












