Izvor: Dzungla.org, 20.Okt.2011, 01:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dino Merlin i treći put u Areni?
Zbog velikog interesovanja publike, bosansko – hercegovačka zvezda Dino Merlin najverovatnije će nastupiti i treći put u “Beogradskoj areni”
ZBOG velikog interesovanja publike, bosansko – hercegovačka zvezda Dino Merlin najverovatnije će nastupiti i treći put u “Beogradskoj areni”.
Prvi koncert, koji je zakazan >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << za 25. novembar, rasprodat za samo četiri dana. Drugi, koji će da se održi dan kasnije - 26. novembra, preti da će da nadmaši prvi, jer je do sada prodato 11 hiljada karata, pa nije isključeno da će Dino u Beogradu da nastupi i – treći put. Kako smo nezvanično saznali, Merlin i organizatori su za pregovaračkim stolom ne bi li videli postoji li mogućnost da Merlin u “Areni” održi i treći koncert.
Inače, aktivisti Srpskog narodnog pokreta „Naši“, koji su zapalili zastavu BiH u znak protesta zbog predstojećih koncerata, najavili su da će, ako Dino Merlin ne otkaže nastupe u „Beogradskoj areni“, na dane njihovog održavanja, 25. i 26. novembra, oko „Arene“ postaviti „replike ratnih grbova i zastava zločinačke Armije BiH, kako bi publika mogla da obriše noge pre ulaska u dvoranu“. U samoj sali, kako najavljuju, biće zapaljene replike ratnih zastava BiH, a u zavisnosti od reakcije samog pevača tokom paljenja obeležja „Zelenih beretki“ i drugih zločinačkih formacija videće se “da li se Edin Dervišhalidović pokajao zbog svog sramnog propagandnog učešća u ratu u BiH”.
ISTRAGA
NOVOSADSKA policija u sredu je pokrenula istragu povodom paljenja zastave BiH, nakon čega će on biti prosleđen Tužilaštvu koje treba da okvalifikuje ovo delo.
(Izvor: Novosti)











