Četiri mladića povređena u tuči kod Arene

Izvor: Vesti-online.com, 04.Nov.2011, 10:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Četiri mladića povređena u tuči kod Arene

Četiri mladića povređena su u tuči koja se dogodila rano jutros kod Beogradske arene, rečeno je agenciji Beta u Hitnoj pomoći.

Kako su naveli u toj službi, lekarska ekipa Hitne pomoći je zbrinula mladiće oko 2 sata posle ponoći na licu mesta, nakon čega su povređeni prebačeni u Urgentni centar.

Mladići koji imaju između 20 i 22 godine u tuči su zadobili povrede glave - hematome i razderotine.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.