
Izvor: NoviMagazin.rs, 24.Jun.2021, 11:16
Merkel: EU da zajednički odgovori na provokacije i hibridne napade iz Moskve
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je danas da Evropska unija (EU) treba da uspostavi "direktan kontakt" sa Rusijom i ruskim predsednikom Vladimirom Putinom i da "stvori mehanizme" da "zajednički odgovori na provokacije i hibridne napade" iz Moskve.
Pogledaj vesti o: Vladimir Putin
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Merkel: EU da zajednički odgovori na provokacije i hibridne napade iz Moskve
Izvor: N1 televizija, 24.Jun.2021
Nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da Evropska unija (EU) treba da uspostavi "direktan kontakt" sa Rusijom i ruskim predsednikom Vladimirom Putinom i da "stvori mehanizme" da "zajednički odgovori na provokacije i hibridne napade" iz Moskve.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.