Izvor: Piplmetar.rs, 21.Jun.2017, 03:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HAOS! ALEKSANDRA RADOVIĆ ISKALILA SVOJ BES NA TVITERU, EVO I ZBOG KOGA!

Pevačica Aleksandri Radović na društvenim mrežama je navela šta misli o starom srpskom pismu, što se nije dopalo pojedinima, pa su joj uzvratili podrugljivim komentarima.
Aleksandra Radović je nedavno na Tviteru napisala koliko joj je lepa ćirilica i da misli da bi trebalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs << da čuvamo pismo.
Колико је само ћирилица лепа.
Чувајмо своје писмо.❤️
— Александра Радовић (@ALEKSANDRadovic) June 2, 2017

Malo posle toga su joj se pojedini podsmevali na ovoj društvenoj mreži, jer je do prošlog meseca stalno koristila latinicu, ali i da se bavi trivijalnim stvarima, što ju je, po svemu sudeći, razljutilo.
Шокирана сам коментарима појединаца,а поготово „урбаних“ јавних личности овде на твитеру,који су против ћирилице и отворено је омаловажавају
— Александра Радовић (@ALEKSANDRadovic) June 20, 2017

Danas se oglasila na tu temu, te napisala da ne može da veruje koliko njih omalovažava ćirilicu.
puls

Nastavak na Piplmetar.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Piplmetar.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Piplmetar.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.