Izvor: HotSport.rs, 19.Apr.2015, 17:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SERIJA A: Kiks Rome, remi Parme (VIDEO)

Fudbaleri Rome remizirali su na svom ”Olimpiku” sa ekipom Atalante rezultatom 1:1 (1:1), a istim ishodom završen je i meč Empoli – Parma.

Roma je povela već u trećem minutu kada je Frančesko Toti pogodio sa bele tačke. Ipak, već u 23. minutu Denis je izjednačio takođe iz penala.

Srpski fudbaler Adem Ljajić odigrao je svih 90 minuta u timu ”vučice”, ali nije uspeo da pomogne svom timu da dođe do pobede, ali je upravo on fauliran kod najstrože kazne.
Roma se ovim bodom izjednačila na tabeli sa Lacijom na drugom mestu sa 58 bodova.
U preostalim nedeljnim mečevima, Empoli i Parma su takođe remizirali – 1:1, kao i Kijevo i Udineze – 2:2, dok je sva tri boda osvojio jedino Palermo, koji je kao domaćin savladao Đenovu – 2:1.