Metalac poražen od Sutjeske

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Okt.2015, 21:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Metalca izgubili su večeras u Nikšiću od ekipe Sutjeske sa 84:73 (21:19, 23:18, 22:18, 18:18) u poslednjem meču 4. kola ABA lige.

Metalac je samo u prvoj četvrtini uspevao da zadrži rezultatski priključak, dok je domaćin kako je vreme odmicalo povećavao prednost.

Nikšićane je do druge pobede predvodio Spasojević sa 21 poenom, dok su se kod Valjevaca istakli Majstorović sa 17 i Pot sa 14 poena.

Ranije danas Partizan je u Laktašima izgubio od Igokee sa 71:64.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Kriza drma Metalac, poraz i u Nikšiću!

Izvor: Vesti-online.com, 10.Okt.2015

Ni odlazak Vladimira Đokića sa klupe nije probudio košarkaše Metalca. Valjevci su pretrpeli i treći uzastopni poraz u ABA ligi, ovaj put na gostovanju Sutjesci u Nikšiću - 84:73 (21:19, 23:18, 22:18, 18:18), u poslednjem meču četvrtog kola regionalnog takmičenja...Tokom celog meča, novajlija...

Nastavak na Vesti-online.com...

Bon srušio Zvezdine evroligaške rivale, Bajernu nedovoljan Savanović

Izvor: Blic, 11.Okt.2015, 17:17

Startovalo je i nemačko košarkaško prvenstvo, a veliko iznenađenje se desilo na samom početku lige. Protivnik Crvene zvezde u Evroligi, Bajern Minhen, poražen je na domaćem terenu od Bona (84:91)...Nakon uvodnih deset minuta, ekipe su bile izjednačene te se prva četvrtina tako i završila 22:22....

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.