Izvor: HotSport.rs, 09.Jan.2015, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LIGA 1: Lider bez bodova u Monpeljeu

Ni u petom uzastopnom ligaškom meču na gostujućem terenu fudbaleri Olimpika iz Marseja nisu uspeli da trijumfuju, naprotiv. Lider šampionata Francuske je u premijernom meču 20. kola večeras poražen u Monpeljeu sa 2:1 (1:0).

Domaći tim je u voćđstvo došao u 36. minutu preko Berižoa kojem je asistirao strelac drugog pogotka Lasne, da bi Omrani samo vratio nadu gostima koji u poslednjih 20-ak minuta nisu uspeli da dođu ni do izjednačenja.
Marsej tako ostaje na samo dva >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << boda više od drugoplasiranog Liona koji svoj meč 20. kola igra u nedleju, odnosno tri više od Pari Sen Žermena koji će na teren već sutra. Monpelje je sa utakmicom više na kontu preskočio Ren i Rems pa sada zauqzima osmo mesto na tabeli Lige 1.