Ako niste gledali derbi između Rome i Milana niste mnogo propustili!

Izvor: Telegraf.rs, 21.Dec.2014, 01:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski internacionalac Adem Ljajić ušao je u igru u 66. minutu, umesto Alesandra Florencija, ali nije pomogao Romi da stigne do trijumfa

Fudbaleri Rome i Milana odigrali su u Rimu nerešeno 0:0 u derbiju 16. kola italijanske Serije A.

Roma je u većem delu utakmice imala inicijativu, pogotovo 20 minita pre kraja kada je crveni karton dobio igrač Milana Pablo Armero, ali nije uspela da osvoji tri boda.

Srpski internacionalac Adem >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << Ljajić ušao je u igru u 66. minutu, umesto Alesandra Florencija.

U drugom meču današnjeg programa Sasuolo i Chezena su takođe remizirali, a “slađi deo kolača” pripada gostima koji su u četvrtom minutu sudijske nadoknade izjednačili rezultat.