Remi Rome i Milana

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Dec.2014, 00:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rome i Milana odigrali su večeras u Rimu nerešeno 0:0 u derbiju 16. kola italijanske Serije A.

Roma je u većem delu utakmice imala inicijativu, pogotovo 20 minuta pre kraja kada je crveni karton dobio igrač Milana Pablo Armero, ali nije uspela da osvoji tri boda.

Srpski internacionalac Adem Ljajić ušao je u igru u 66. minutu, umesto Alesandra Florencija.

U drugom meču današnjeg programa Sasuolo i Ćezena su takođe remizirali, a "slađi deo >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kolača" pripada gostima koji su u četvrtom minutu sudijske nadoknade izjednačili rezultat.