Remi Rome i Milana

Izvor: Press, 21.Dec.2014, 00:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rome i Milana odigrali su večeras u Rimu nerešeno 0:0 u derbiju 16. kola italijanske Serije A.
Roma je u većem delu utakmice imala inicijativu, pogotovo 20 minita pre kraja kada je crveni karton dobio igrač Milana Pablo Armero, ali nije uspela da osvoji tri boda.

Srpski internacionalac Adem Ljajić ušao je u igru u 66. minutu, umesto Alesandra Florencija.

U drugom meču >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << današnjeg programa Sasuolo i Chezena su takođe remizirali, a "slađi deo kolača" pripada gostima koji su u četvrtom minutu sudijske nadoknade izjednačili rezultat.