UŽIVO: Partizan - Jagodina 1:0 (75. minut). Kad je teško - Ilić!

Izvor: Vesti-online.com, 17.Apr.2014, 20:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle prvog poluvremena, nema golova u Humskoj u susretu Partizan - Jagodina. Crno-beli su napadali, najbolje šanse imali su Škuletić i Marković, ali mreža Đuričića nije se tresla.

Saša Ilić, kapiten Partizana opet je bio ključni igrač svog tima (Foto: Arhiva)

Partizan je ovog proleća igrao četiri meča na svom >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << terenu (Radnički Niš, Sloboda, Vojvodina i Jagodina) i nijednom crno-beli nisu vodili posle prvog poluvremena.

73. minut – Jakimovski šutira, ali samo korner za Jagodinu. Ostaje minimalna prednost Partizana. Šušnjar šutira, ali je siguran na golu Partizana Živko Živković.

71. minut – U ekipi Partizana prva izmena. Umesto Živkovića na terenu je Danilo Pantić.

69. minut – Škuletić u ofsajdu.

65. minut – Stopostotna šansa za Partizan. Škuletić sam pred golmana Đuričića, ali mlak šut napadača iz Humske.

60. minut – Opet Drinčić isprobava šut iz daljine, ali loš pokušaj. Ostaje 1:0.

54. minut – GOOOL – Kad je teško tu je Saša Ilić. Vodi Partizan 1:0. Centrirao je Luka, Škuletić okrznuo loptu, a kapiten crno-belih iz neposredne blizine zatresao je mrežu Đuričića.

50. minut – Šansa za Jagodinu, ali je Đurić šutirao preko gola.

48. minut – Jagodina je ofanzivnije krenula u nastavak susreta.

45+1. minut - Kraj prvih 45 minuta u Humskoj - bez golova.

43. minut – Saša Marković promašuje stopostotnu šansu za Partizan posle odličnog dodavanja Ilića.

39. minut – Škuletić pada u šesnaestercu Jagodine, ali ništa od penala. U sledećoj akciji opet je u šansi Škuletić ali loše šutira i lopta proalzi pored stative.

37. minut – Šansa za Luku, posle centaršuta Vulićevića, ali ništa od gola za Partizan.

34. minut – Nova bomba Drinčića sa 30 metara, ali Đuričič odlično interveniše i izbacuje loptu u korner. Marković glavom iz kornera, ali preko gola.

32. minut – Jagodina opasna iz kontre, u odbrani čvrsta. Igrači Partizana ne uspevaju da probiju bedem ispred Đuričića.

27. minut – Prvi korner za Jagodinu. Golman Partizana Živković dobro interveniše.

25. minut – Sjajan šut Drinčića sa 30 metara, ali lopta tik uz levu stativu golmana Đuričića.

21. minut – Volkov šutira, ali ništa od gola.

17. minut – Jagodina se orijentisala na kontre. U nekoliko navrata, bilo je problema u šesnaestercu Partizana.

16. minut – Luka do Vulićevića, koji loše centrira. Ostaje 0:0.

13. minut – Kao što je i bilo najavljeno, u ekipi Partizana nema povređenih Lazovića i golmana Lukača.

10. minut – Partizan napada, ali i dalje nema izglednih prilika za izabranike Marka Nikolića. Centaršutevi Drinčića za sada stvaraju najveće probleme odbrani „ćurana“.

6. minut – Živkovič ima šansu, ali je siguran golmana Jagodine Đuričić. Partizan napada od prvog sekunda, gosti se grčevito brane.

3. minut – Drinčić ima šansu, ali ostaje 0:0.

1. minut - Utakmica na stadionu Partizana je počela.