Izvor: Radio Slobodna Evropa, 18.Avg.2014, 20:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stjepanović prvak Evrope u plivanju

Reprezentativac Srbije u plivanju Velimir Stjepanović osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Berlinu u disciplini 400 metara slobodnim stilom.

Do titule prvaka Evrope, Stjepanović je stigao u vremenu nacionalnog rekorda od 3:45,66 minuta.

Drugo mesto osvojio je Italijan Andrea Darigo sa 3:46,91, a treći je bio Britanac Džej Leliot sa 3:47,50 minuta.

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...

Stjepanović prvak Evrope! (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 18.Avg.2014

Velimir Stjepanović (22) je novi šampion Evrope na 400 metara slobodno. Naš najbolji plivač u finalu Šampionata Starog kontinenta osvojio je zlatnu medalju, a olimpijsku dužinu bazena osam puta je preplivao za 3.45,66 minuta, što je i novi rekord Srbije. Drugo mesto osvojio je Italijan Andrea...

Nastavak na Večernje novosti...

Stjepanović najbrži u Evropi

Izvor: 24sata, 19.Avg.2014, 01:17

Tek što smo sumirali prelepe utiske posle osvajanja dve medalje na EP u atletici, iz Berlina su stigle nove, fenomenalne vesti - reprezentativac Srbije Velimir Stjepanović osvojio je zlatnu medalju na EP u plivanju u velikim bazenima u disciplini 400 metara slobodnim stilom...TAJFUN - Stjepanović...

Nastavak na 24sata...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.