Izvor: TvojPortal.com, 02.Maj.2011, 14:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Evropa neće Šešelja na slobodi
(vesti online) Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj je početkom marta zatražio od pretresnog veća da ga oslobodi pošto tužilaštvo nije dokazalo nijednu optužbu protiv njega za zločine u Hrvatskoj, Vojvodini i BiH 1991 - 93. godine.
Tužioci su, odgovarajući na zahtev optuženog, tvrdili da su izveli dovoljno dokaza o Šešeljevoj krivici po svim tačkama optužnice, uključujući i za optužbu da je "govorom mržnje" direktno počinio zločine nad nesrbima u Vukovaru i vojvođanskom selu Hrtkovci.Ostatak vesti pročitajte na linku
SRShagšešeljhaski tribunalsrpska radikalna strankazoran krasic
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







