
Izvor: Danas, 02.Avg.2024, 13:45
Šta iz Kremlja kažu o razmeni zatvorenika: „Taker Karlson molio Putina“
Oštar stav ruskog predsednika Vladimira Putina, koji je insistirao na razmeni zatvorenika, a ne na predaji Amerikanaca kao gestu dobre volje, omogućio je da Rusi budu oslobođeni, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Povezane vesti
Kremlj potvrdio da je "Berlinski ubica" RUSKI OBAVEŠTAJAC: Među razmenjenim Rusima zaposleni i u GRU i FSB
Izvor: Blic, 02.Avg.2024
Među Rusima koji su se vratili u okviru razmene zatvorenika sa SAD i nizom zapadnih zemalja bili su i zaposleni u vojnoj obaveštajnoj službi GRU i specijalnoj jedinici Federalne službe bezbednosti Alfa grupi, izjavio je danas predstavnik za štampu ruskog predsednika Vladimira Putina, Dmitrij Peskov.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.