Putin potpisao ekonomske sankcije protiv Ukrajine

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Okt.2018, 15:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Putin potpisao ekonomske sankcije protiv Ukrajine

Ruski predsednik Vladimir Putin potpisao je danas ukaz o specijalnim ekonomskim merama koje će biti preduzete kao odgovor na antiruske sankcije Ukrajine, objavljeno je na zvaničnom sajtu Kremlja.

U uredbi se navodi da je ova odluka doneta "kao odgovor na neprijateljske akcije Ukrajine, koje su u suprotnosti sa međunarodnim pravom i podrazumevaju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << uvođenje restriktivnih mera protiv građana i pravnih lica Ruske Federacije ", kao i "u cilju zaštite nacionalnih interesa", prenosi ruska agencija Tas s.

Ruskoj vladi je naloženo da "sastavi spiskove fizičkih i pravnih lica na koje će biti primenjene specijalne ekonomske mere", kao i da "definiše specijalne ekonomske mere koje će biti primenjene na fizička i pravna lica".
Pogledaj vesti o: Vladimir Putin

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

UZVRAĆA UDARAC Putin uveo specijalne EKONOMSKE SANKCIJE u Ukrajini

Izvor: Blic, 22.Okt.2018

Ruski predsednik Vladimir Putin potpisao je danas ukaz o specijalnim ekonomskim merama koje će biti preduzete kao odgovor na antiruske sankcije Ukrajine, objavljeno je na zvaničnom sajtu Kremlja.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.