Putin i Tramp oborili rekord

Izvor: B92, 11.Nov.2017, 09:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Putin i Tramp "oborili rekord"

Moskva -- Ruski senator Aleksej Puškov komentarisao je sastanak ruskog i američkog predsednika Vladimira Putina i Donalda Trampa.

"Sastanak lidera Rusije i Sjedinjenih Američkih Država u Da Nangu oborio je rekord po kratkoći. Tramp nije bio spreman za pregovore — vezane su mu i ruke i noge“, napisao je Puškov na svom nalogu na Tviteru.

Puškov je takođe istakao da odnosi između SAD i Rusije „vise na krajnjoj tački klatna na oznaci ’minus‘. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Trenutno ništa ne može da pokrene klatno da započne obrnuto kretanje“, rekao je senator.

​Ranije je saopšteno da je Tramp napustio salu u kojoj se održavao svečani prijem pre njegovog kraja, a tokom večere Putin i Tramp nisu razgovarali. Lideri zemalja jednostavno su se pozdravili rukovanjem.
Pogledaj vesti o: Vladimir Putin

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.