Povratak beskućnika – u slavu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Jan.2011, 07:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Povratak beskućnika – u slavu

LONDON -

Ted Vilijams, nekada davno radio voditelj u SAD, u međuvremenu je postao beskućnik, a onda preko noći ponovo slavan, izveštava danas "Tajms" iz Amerike.

U Americi je Vilijams sada poznat kao "radio čovek".

Nekada je Vilijams bio uspešan radio voditelj, a onda je počeo da pije i da se drogira.

Kola njegovog života krenula su nizbrdo i završio je kao beskućnik u gradu Kolumbusu >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u Ohaju.

Spavao je na ulici pored komada kartona na kojem je flomasterom napisao - "Bog mi je podario dobar glas. Ja sam bivši radio voditelj koji se našao u teškoćama. Biću zahvalan za bilo kakvu pomoć", piše Tajms.

Preokret u njegovom životu desio se kada ga je primetio novinar lokalnih novina. Kamerom je snimio Viliamsa i snimak postavio na internet sajt ju-tjube.

Samo 24 sata kasnije producenti i reklamne agencije širom Amerike počeli su da se utrkuju nudeći mu posao, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.