Izvor: Nezavisne Novine, 23.Jul.2016, 09:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Piloti koji su oborili ruski Su-24 umješani u puč

ČENGDU- Turski piloti, koji su iznad teritorije Sirije oborili ruski borbeni avion Su-24, umješani su u pokušaj puča u Turskoj, izjavio je zamjenik turskog premijera Mehmet Šimšek.

"Želim da jasno stavim do znanja ruskom javnom mnjenju da su piloti, koj su oborili ruski avion, bili potom umješani i u pokušaj vojnog udara. Prema tome, suočavamo >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << se sa određenim tajnim planom", rekao je Šimšek na marginama sastanka ministara finansija država-članica G20 u Kini, prenosi Tass.

Šimšek je dodao da odluka o obaranju aviona "nije bila politička".
Pogledaj vesti o: Sirija

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.