Izvor: RTS, 10.Okt.2012, 15:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nove koalicije u Užicu?
Predsednik gradskog odbora SPS-a u Užicu Neđo Jovanović izjavio je da ta stranka u koaliciji sa SNS-om, URS-om, PUPS-om, JS i NS ima većinu u gradskom parlamentu i dodao da će narednih dana biti formirana nova vlast.
Sa trideset četiri od šezdeset sedam odbornika SPS u koaliciji sa SNS-om, URS-om, PUPS-om, Jedinstvenom Srbijom i Novom Srbijom ima većinu u gradskom parlamentu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u Užicu.
Predsednik gradskog odbora SPS-a u Užicu Neđo Jovanović izjavio je da će narednih dana biti formirana nova vlast i da su svim strankama, osim Demokratskoj, otvorena vrata za razgovor o kvalitetnojoj gradskoj vlasti.
Predsednik gradskog odbora Demokratske stranke i gradonačelnik Užica Jovan Marković uzvraća da DS neće u opoziciju i da će narednih dana formirati svoju koalicionu većinu.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka





