
Izvor: Nezavisne Novine, 11.Apr.2020, 16:45
Čović: Cjelokupan posao u vezi aranžmana završen danas
SARAJEVO - Predsjednik HDZ BiH Dragan Čović nakon sastanka u Delegaciji EU u Sarajevu, gdje je postignut dogovor o aranžmanu od 330 miliona evra kredita za borbu protiv krize izazvane virusom korona, istakao je da je cjelokupan posao završen danas.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
POSTIGNUT DOGOVOR O KREDITU: BiH će se zadužiti 330 miliona evra kod MMF u borbi protiv korone
Izvor: Kurir, 11.Apr.2020
Lideri SDA, HDZ-a i SNSD-a u prisustvu entitetskih premijera, predsedavajućeg Veća ministara BiH i državnog ministra finansija nakon višesatnog sastanka sa zvaničnicima EU i MMF-a postigli su dogovor o aranžmanu u visini od 330 miliona evra kredita za borbu protiv krize izazvane koronavirusom.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.