Izvor: N1 televizija, 06.Jul.2017, 23:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Blic: Vučić ne ide u Srebrenicu, u Turskoj s Erdoganom
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić neće prisustvovati komemoraciji u Potočarima 11. jula, jer će u to vreme u Istanbulu razgovarati sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, navodi "Blic".
List je podsetio da je Vučić pre nekoliko dana izjavio da ne zna da li će ići u Srebrenicu, ali da će tog dana "svakako iskazati pijetet".
Komemoracija povodom godišnjice zločina u Srebrenici biće održana 11. jula u Potočarima, a odlazak je potvrdio lider Pokreta slobodnih građana i bivši kandidat za predsednika Srbije Saša Janković.
Pogledaj vesti o: Turska
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





