Barak se povlači pred Mišel

Izvor: Kurir, 25.Okt.2012, 10:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barak se povlači pred Mišel

Predsednik SAD je rekao da ne može da sedi sa nekim nasuprot njemu i da se svađa

LOS ANĐELES - Američki predsednik Barak Obama gostovao je sinoć u tok šou emisiji kod poznatog voditelja Džej Lena, šaleći se na svoj i račun svog protivkandidata Mita Romnija.

Leno je, između ostalog, Obamu pitao o lošem nastupu prilikom prve predsedničke debate, našta mu je predsednik SAD >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << odgovorio da je deo problema bio to što ne može da sedi sa nekim nasuprot njemu i da se svađa.

Pa, vi ste oženjeni, uzvratio je Leno, posle čega je Obama rekao da je sa Mišel drugačije - "ja se svaki put povučem".

Obama je odgovorio i na pitanje koji lek preporučuje protiv Romnezije, rekavši da je najbolji lek Obamaker (usvojeni zakonski predlog o reformi zdravstvenog sistema koji je predložila njegova administracija).

Američki predsednik nije poštedeo ni milionera Donalda Trampa koji je nedavno ponudio pet miliona dolara onome ko donese Obamine podatke iz pasoša i sa koledža, aludirajući da on nije rođen na teritoriji SAD.

Na pitanje voditelja od kada potiče ta netrpeljivost, Obama je šaljivo odgovorio da to postoji od kada su zajedno igrali fudbal u Keniji kao deca. Stalno smo igrali fudbal i on nije bio naročito dobar, a ja sam mislio da će se popraviti, ali nije. Kada smo se najzad preselili u Ameriku mislio sam da će ga proći to sećanje, našalio se Obama.

Džej Leno nije propustio priliku da se našali i sa samim Obamom, kome je ovo peto gostovanje u njegovom tok šou, a treće od kada je predsednik.

"Veoma smo zadovoljni što možemo da ugostimo predsednika Obamu večeras. To je velika čast za nas, pošto on učestvuje u ovakvim šou programima samo jednom do dva puta nedeljno", rekao je Leno šaleći se.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.