
Izvor: Nezavisne Novine, 09.Dec.2023, 00:20
Amerika blokirala rezoluciju o momentalnom prekidu vatre u Gazi
NJUJORK - SAD su večeras stavile veto na zahtjev Savjeta bezbjednosti UN za hitan humanitarni prekid vatre u ratu između Izraela i palestinske militantne grupe Hamas u Gazi.
Pogledaj vesti o: Nju Jork
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Oglasili se Izrael i Hamas nakon američkog veta na rezoluciju o Pojasu Gaze
Izvor: Nezavisne Novine, 09.Dec.2023
NJUJORK - Izraelski ambasador pri Ujedinjenim nacijama Gilad Erdan zahvalio je američkom predsjedniku Džozefu Bajdenu na tome što su SAD u Savjetu bezbjednosti UN uložile veto na rezoluciju u kojoj je tražen prekid vatre u Pojasu Gaze.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.