Izvor: Blic, 16.Avg.2008, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troicki pobedio Rodika!

Viktor Troicki je ATP turniru u Vašingtonu pobedio trenutno devetog igrača sveta i prvog nosioca na ovom turniru Endija Rodika sa 2:1(0:6, 6:2, 6:4) i plasirao se u polufinale.



U polufinalu će treći muški teniski reket Srbije i 93. igrač na ATP listi igrati sa ruskim teniserom Igorom Kunjicinom, koji je na 84. mestu. U drugom polufinalu sastaju Tomi Has i Huan Martin del Potro, drugi i četvrti nosilac.

Nagradni fond u Vašingtonu je 508 hiljada dolara.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.