Romni oštro napada Obamu

Izvor: NaDlanu.com, 16.Avg.2012, 13:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Romni oštro napada Obamu

VAŠINGTON, 16. avgusta 2012. (Beta-AP) - Predsednički kandidat republikanaca Mit Romni optužio je u četvrtak predsednika SAD Baraka Obamu da vodi izbornu kampanju obleženu "podelama, napadima i mržnjom", što su neke od najoštrijih reči upućenih predsedniku i još jedan dokaz zaokreta u Romnijevoj kampanji.

VAŠINGTON, 16. avgusta 2012. (Beta-AP) - Predsednički kandidat republikanaca Mit Romni optužio >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << je u četvrtak predsednika SAD Baraka Obamu da vodi izbornu kampanju obleženu "podelama, napadima i mržnjom", što su neke od najoštrijih reči upućenih predsedniku i još jedan dokaz zaokreta u Romnijevoj kampanji.Romni je u intervjuu za američku televiziju Si-Bi-Es (CBS) rekao da veruje da bi Obama učinio sve što je u njegovoj moći da ostane na vlasti.Obama je demantovao da vodi kampanju mržnje i ocenio da takve izjave ukazuju na "neuravnoteženu" kampanju njegovog protivkandidata.Romni je prethodnih dana odstupio od svojih glavnih predizbornih poruka o ekonomiji i zaposlenosti, oblasti u kojima je tokom godinu dana kritikovao Obamu.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.