Rodić budući ambasador u SAD-u

Izvor: OkRadio.rs, 30.Apr.2014, 20:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rodić budući ambasador u SAD-u

Doskorašnji ministar odbrane, Nebojša Rodić, očekuje da će uskoro biti završena procedura nakon koje će biti postavljen na dužnost ambasadora Srbije u SAD-u. "Moje zanimanje je ambasador i sada se vraćam u Ministarstvo inostranih poslova gde očekujem realizaciju procedure potrebne za obavljanje dužnosti ambasadora Srbije u SAD", rekao je Rodić prilikom primopredaje dužnosti novoizabranom ministru odbrane Bratislavu Gašiću.   Već nekoliko nedelja se spekuliše da bi Nebojša Rodić mogao da bude poslat na ambasadorsku dužnost u Vašington.    Pre nego što je postao ministar odbrane Rodić je bio šef Bezbednosno informativne agencije (BIA).    Kao jedan od glavnih propusta prethodnog ministra spoljnih poslova, Ivana Mrkića, često se...

Nastavak na OkRadio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.