Izvor: OkRadio.rs, 30.Apr.2014, 20:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rodić budući ambasador u SAD-u
Doskorašnji ministar odbrane, Nebojša Rodić, očekuje da će uskoro biti završena procedura nakon koje će biti postavljen na dužnost ambasadora Srbije u SAD-u. "Moje zanimanje je ambasador i sada se vraćam u Ministarstvo inostranih poslova gde očekujem realizaciju procedure potrebne za obavljanje dužnosti ambasadora Srbije u SAD", rekao je Rodić prilikom primopredaje dužnosti novoizabranom ministru odbrane Bratislavu Gašiću. Već nekoliko nedelja se spekuliše da bi Nebojša Rodić mogao da bude poslat na ambasadorsku dužnost u Vašington. Pre nego što je postao ministar odbrane Rodić je bio šef Bezbednosno informativne agencije (BIA). Kao jedan od glavnih propusta prethodnog ministra spoljnih poslova, Ivana Mrkića, često se...




