Nesebični Nejmar u velikoj formi VIDEO

Izvor: B92, 12.Sep.2018, 08:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Brazila ubedljivo su savladali El Salvador 5:0, u prijateljskom meču u Vašingtonu.

U centru pažnje bio je napadač PSŽ Nejar da Silva koji je "otvorio" seriju golom iz penala već u četvrtom minutu.

Bio je to Nejmarov jedini gol na meču, ali se istakao kao saigrač sa asistencijama za naredna dva pogotka koje su do 30. minuta postigli Rišarlison i Felipe Kutinjo.

Vezista >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Evertona Rišarlison je početkom drugog poluvremena povećao na 4:0, da bi konačan rezultat u poslednjem minutu postavio Markinjos.

Posle trećeg proigravanja Nejmara.

U južnoameričkom "derbiju" prijateljskih mečeva Kolumbija i Argentina su remizirali bez golova u Njujorku, dok su SAD minimalnim rezultatom nadigrali svog najvećeg rivala Meksiko, golom Adamsa, u Nešvilu.