Izvor: Glas javnosti, Beta, 14.Mar.2010, 10:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Komad po romanu Džona Grišama

NJUJORK - Pozorišna adaptacija prvog romana Džona Grišama (John Grisham) "Vreme za ubijanje" premijerno će biti izvedena sledeće godine u Vašingtonu.

Umetnička direktorka vašingtonske Arene Moli Smit (Molly Smith) kazala je da će se komad od 6. maja do 19. juna 2011. izvoditi u Kriger (Kreeger) teatru u Areni. Grišamov roman za pozorište će adaptirati Rupert Holms (Holmes).

Svojevremeno bestseler "Vreme za ubijanje" je priča o suđenju ocu koji uzima zakon u svoje ruke nakon što mu je ćerka silovana. U filmu po romanu iz 1996. igrali su Metju Makonahi (Matthew McConaughey), Sandra Bulok (Bullock) i Samjuel L. Džekson (Samuel Jackson).

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.