GBP/USD

Izvor: FXLider.com, 23.Apr.2012, 11:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GBP/USD

Dodatno povećanje sredstava IMF-a od strane Velike Britanije iznosiće 40 milijardi funti. Kancelar UK je prihvatio dogovor u Vašingtonu kao deo šireg dogovora izmedju nekoliko zemalja koje ne pripadaju evro zoni za povećanje dodatnih 200 milijardi dolara sredstava IMF-a kako bi se pomoglo oporavku globalne ekonomije. Toplo vreme I panika zbog cene goriva doprinele su najvećem rastu maloprodaje tokom marta u Velikoj Britaniji u više od godinu dana čime je povećana nada da će zahvaljujući potrošnji ova zemlja izbeći recesiju. Ekonomisti prognoziraju rast ekonomije od 0.1 pc izmedju januara I marta nakon kontrakcije od 0.3 pc u poslednjem kvartalu 2011 godine.
Tokom azijskog trgovanja na forex tržištu GBP/USD je oscilirao. Na jednočasovnom grafikonu MACD u fazi prekomerne kupovine dok RSI ima silazni trend. Cena je dostigla donju Bolindžer traku tako da je moguć pad cene. Naša preporuka bila bi prodajna pozicija.

Strategy
Entry
1st target
2nd target
SHORT
1.61036
1.60849
1.60776

Pogledaj vesti o: Vašington

Nastavak na FXLider.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FXLider.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FXLider.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.