Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Nov.2019, 04:43

Ukrajini bod protiv Srbije u poslednjem minutu

Fudbaleri Srbije odigrali su nerešeno 2:2 (1:1) protiv Ukrajine u poslednjoj utakmici B grupe kvalifikacija za EURO 2020. na stadionu "Rajko Mitić". Strelac za Srbiju bio je Tadić u 8. minutu iz penala, dok je gol za Ukrajinu postigao Jeremčuk u 32. minutu. Srbiji je vođstvo doneo Mitrović u 56. minutu. Izjednačenje Ukrajini doneo je Besedin golom u trećem minutu sudijske nadoknade.
Malo je nedostajalo da tim selektora Srbije Ljubiše Tumbakovića nanese prvi poraz Ukrajincima u kvalifikacijama, ali, ipak, nije uspeo.
Portugalija je pobedila u Luksemburgu 2:0, golovima Fernandeša u 39. i Ronalda u 86. minutu.
Na kraju Ukrajina sa 19 i Portugalija sa 17 bodova idu na finalni turnir, a Srbiji...
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

I drugi pišu o ovome:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.