Svinjsko salo dobilo svoj muzej

Izvor: S media, 17.Jun.2011, 13:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Svinjsko salo dobilo svoj muzej

Specijalitet ukrajinske tradiconalne kuhinje, u jedinstvenom muzeju koristi se i za druge stvari.

Tako su izlaženi kipovi i razne instalacije od svinjskog sala. Naravno nudi se i kao hrana - prekrasno oblikovano mami na pogled, a okus kamera teško može dočarati.

Brestaurant - restorani sa seksi konobaricama

Nuklearna centrala postala zabavni park

'Svinjsko salo je tipično >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ukrajinsko jelo. Kada idemo u goste prijateljima u inostranstvu, mole nas da im donesemo vodku Gorilku i ukrajinsko salo. Ako smo svinjsko salo doveli do umetničkog oblika, zašto onda ne bismo te instalacije i jeli', rekao je osnivač muzeja i restorana Mark Zarkhin.

(Danas.hr foto:Reuters)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.