Izvor: JUGpress.com, 04.Mar.2019, 10:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija pobedila Ukrajinu u futsalu

LESKOVAC

Omladinska reprezentacija Srbije u futsalu u SRC „Dubočica“ pobedila je vršnjake iz Ukrajine rezultatom 2:1 (1:0). Srbija je povela golom Lazara Marinkovića u drugom minutu. U drugom poluvremenu publika je videla kvalitetan meč kome su falili samo golovi. Lazara Marinkovića u 29. minutu povećava prednost na 2:0, a gosti su u 38. minutu samnjili rezultat preko Edvarda Nahornija.

SRBIJA U19: >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << Nemanja Milanović (golman – kap), Jovan Urošević, Đorđe Rosić, Nikola Milašinović, David Miković, Mahailo Margetić (golman), Aleksa Milivojević, Predrag Radak, Matija Urošević, Lazar Marinković, Jovica Petrović, Zoran Arđeljan, Aleksandar Mandić i Marko Stojanović. Selektor: Vladimir Jovanović.

UKRAJINA U19: Dimitro Ščipčuk (golman), Denis Blank, Vladislav Zavertanji, Vladislav Sorokin, Danilo Bielan, Mikola Huivan (golman), Eduard Nahornji, Artem Litvinekno, Fedir Ovakimian, Vadim Medenets, Simone, Petro Seniuk, Jaroslav Kvasni, Marian Maševič (kap), Jevheni Kozlov (golman). Selektor: Vitali Odenov.

Dan ranije, u Vranju, Srbija je takođe ostvarila pobedu, bilo je 5:4. Utakmice su igrane u okviru priprema ove dve reprezentacije za Evropsko prvenstvo za U-19 reprezentacije koje će se odigrati u septembru u Letoniji. Završne pripreme su ekipe odradile u Leskovcu.

PodeliteClick to share on Facebook (Opens in new window)Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru (Opens in new window)Kliknite za slanje emaila prijatelju (Opens in new window)Click to share on Skype (Opens in new window)