Radnički izgubio od Volina 2:0

Izvor: NTV.rs, 01.Feb.2014, 21:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Radničkog poraženi su od ukrajinskog Volina sa 2 : 0, u trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Turskoj.

Volin je bio aktivniji tim u prvom delu oba poluvremena, dok je u preostalom periodu Radnički bio ravnopravan i na momente bolji tim. Oba gola devetoplasirani tim ukrajinskog prvenstva postigao je u nastavku. U 55. minutu siguran reazlizator najstrože kazne bio je Skoba, dok je nedugo zatim konačnih 2 : 0 postavio Zaderecki.
Najbliži pogotku niški >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << tim je bio početkom drugog poluvremena kada je Volin spasila stativa. Ukrajinskom timu ovo je bio poslednji, četvrti pripremni meč u Antaliji, dok Radnički očekuju još tri, sa bugarskim Ludogorecom, rumunskim Kluzom i Kairatom iz Kazahstana.
Pogledaj vesti o: Rat u Ukrajini

Nastavak na NTV.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.