
Izvor: Blic, 08.Feb.2014, 13:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poginuo fudbaler Šahtjora Maikon
Fudbaler Šahtjora iz Donjecka Maikon Pereira de Oliveira poginuo je u saobraćajnoj nesreći, potvrdio je klub iz Ukrajine.
"Sa žaljenjem vas obaveštavamo da je 8.februara 2014. godine svoj život izgubio Maikon Pereira de Oliveira. Poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Donjecku. U pitanu je bio talentovan fudbaler, veoma prijateljski raspoložen. Voleo je život i ovim putem izražavamo saučešće njegovoj porodici >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i prijateljima. Neka počiva u miru..", piše u saopštenju Šahtjora.
Maikon je od 2012. godine u timu iz Donjecka, a dve sezone proveo je na pozajmici u Zoriju i Iličivec.
Najčitanije SADA:
Poginuo fudbaler Šahtjora Maikon
Izvor: Dzungla.org, 08.Feb.2014
Fudbaler Šahtjora iz Donjecka Maikon Pereira de Oliveira poginuo je u saobraćajnoj nesreći, potvrdio je klub iz Ukrajine.. OpširnijeBlic