Izvor: Vesti-online.com, 08.Dec.2010, 17:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kličko: Osvetiću Čisorinu devojku!
Ukrajinski bokser Vladimir Kličko verbalno je napao svog narednog rivala u borbi za titulu svetskog prvaka u teškoj kategoriji, Derika Čisoru, rekavši da će ga kazniti zbog toga što je pretukao svoju devojku!
Čisora je poznat po incidentima u privatnom životu, a poslednji u nizu problema je kada je pretukao svoju devojku, što je izazvalo posebnu reakciju kod Vladimira Klička.
"Čisora je dobar bokser, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ali je odvratna osoba! Premlatio je devojku i stalno pravi neke incidente. Čovek koji tuče žene je gubitnik i zato ću da ga kaznim!", poručio je Kličko.
Vladimir Kličko i Derik Čisora sastaće se u subotu 11. decembra u nemačkom gradu Manhajmu.
Kličko brani pojas, a u dosadašnjoj karijeri je ostvario 55 pobeda, uz tri poraza, dok je Čisorin skor stoodstotan - 14:0.
Nastavak na Vesti-online.com...







