Izvor: Vostok.rs, 17.Sep.2014, 08:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kijev: Nacionalisti bacili poslanika Rade u kontejner za smeće
17.09.2014. -
Aktivisti nacionalističke partije „Sloboda“ i ekstremističkog „Desnog sektora“ su bacili u kontejner za smeće poslanika parlamenta Vitalija Žuravskog, prenose lokalni mediji.
U utorak je ispred Vrhovne rade održan miting nacionalista, koji su zahtevali da se donese zakon o lustraciji u drugom čitanju. Demonstranti nisu dozvoljavali Žuravskom da izađe iz kontejnera i optuživali su ga da „zbog takvih kao on ginu njihova braća i prijatelji“. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vostok.rs <<
Žuravski je izabran u Radu ispred Partije regiona. Od februara se nalazi u poslaničkoj grupi „Ekonomski razvoj“.
Čitajte više na Ukrajina i Novorusija iz minuta u minut
Izvor: Glas Rusije
Pogledaj vesti o: Rat u Ukrajini










