Izvor: juGmedia, 29.Feb.2016, 12:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Filipović se za olimpijadu u Riju pripremao u Turskoj
VLASOTINCE – Atletičar i četvorostruki olimpijac Predrag Filipović, vratio se sa iz Tusrke sa priprema za olimpijadu u Riju, za koje kaže da su bile naporne, ali da su se odvijale u veoma povoljnim uslovima.
Pripreme su održane u Antaliji, na putu u naselju Konjati, od 10 -25. februara, na temepraturi od 20 do 25 stepeni.
Detalj sa treninga u Antaliji u Turskoj
„Istovremeno sa namu su na pripremama bili i reprezentativci >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << Turske i Ukrajine.Treninzi su bili žestoki i naporni ali tako je i jedino moguće uspeti i otići na olimpijske igre u Riju ove godine. Samo mesto je idealno za sport i sportski turizam u šta smo se i sami uverili. Bili smo smešteni u odličnom hotelu SeaLife. U saradnji sa kolegama iz Turske planiramo da ostvarimo još bolju saradnju na polju priprema u zimskom periodu“, priča Filipović za Jugmediu.
Trener Tomislav Stefanović kaže da je veoma zadovoljan urađenim na pripremama i trenutnom formom Filipovića i da se treninzi realizuju po planu i programu.
(Kraj) mil
Pogledaj vesti o: Rat u Ukrajini














