Englezi okrenuli Hrvate

Izvor: Mondo, 10.Okt.2014, 20:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Englezi "okrenuli" Hrvate

Mladi fudbaleri Nemačke bili su ubedljivi u Ukrajini i već mogu da se pripremaju za EURO 2015.

Veče nakon što je Portugalija nadigrala Holandiju kao gost rezultatom 0:2 i baraž mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo 2015. u Češkoj proglasila otvorenim, mlada reprezentacija Nemačke upisala je svoje ime među osam učesnika završnice.

Promene svih rezultata u svetu fudbala pratite na MONDO LIVESCORE >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << stranici.

Naime, Nemci su u subotu uveče, kao gosti, deklasirali Ukrajinu rezultatom 0:3 i praktično rešili sve dileme u tom dvomeču baraža za U21 EURO.

U isto vreme, Slovačka je kao domaćin uspela da stigne do 1:1 u susretu sa Italijanima, koji su bili prvoplasirani u našoj grupi kvalifikacija.

Reprezentacije Srbije i Španije, u Jagodini, odigrale su tvrd meč koji je završen bez golova - 0:0.

U uzbudljivoj utakmici na "Molineu", Engleska je stigla do pobede posle ranog vođstva Hrvatske i izborila vrednu pobedu od 2:1 pred revanš.

Sajdo Berahino realizovao je penal u 86. minutu, i tako zabeležio i gol posle asistencije Hariju Kejnu za izjednačenje u 58. minutu.

Hrvatska je golom glavom Marka Livaje povela u prvom poluvremenu, posle čega je Luk Šo pogodio stativu.