Aleksandar Dragović u Barseloni?

Izvor: B92, 26.Feb.2014, 12:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aleksandar Dragović u Barseloni?

Austrijski reprezentativac srpskog porekla Aleksandar Dragović naslediće kapitena Barselone Karlesa Pujola u katalonskom klubu, prenosi ukrajinski list Sport.

Mladi defanzivac, koji je u Kijev stigao iz Bazela prošlog leta zbog političke situacije u Ukrajini želi da napusti Kijev, a Barselona bi bila idealno rešenje, pogotovo jer se i ranije spominjala mogućnost njegovog prelaska na Kamp nou.

On je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prošlog leta bio na pragu prelaska u Inter, ali je uprava Bazela prihvatila finansijski povoljniju ponudu Kijevljana.

Dragović, koji će 6. marta proslaviti 23. rodjendan, rodjen je u Beču, gde su se njegovi roditelji doselili iz Grocke.

Fudbal je počeo da igra u ekipi lokalne Austrije, prošao je sve omladinske reprezentativne selekcije, a zanimljivo je da je za A tim debitovao u junu 2009. godine, protiv Srbije u Beogradu, u kvalifikacijama za šampionat sveta u Južnoj Africi.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Dragović menja Pujola?

Izvor: Mondo, 26.Feb.2014

Austrijski reprezentativac srpskog porekla iz redova kijevskog Dinama naslediće kapitena Barselone, prenosi..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.