Turska ubila 32 borca Islamske države u Iraku

Izvor: B92, 19.Apr.2016, 18:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Turska ubila 32 borca Islamske države u Iraku

Turska vojska ubila je danas 32 borca Islamske države na severu Iraka nakon napada na jedan od njenih tenkova, preneli su turski mediji.

Turske trupe uništile su jednu zgradu koju koristi IS i tom prilikom ubile 10 džihadista, a zatim još 22 borca koji su pokušali da pobegnu odatle, javila je agencija Anadolija.

AFP navodi da nije bilo odmah moguće proveriti tačan broj žrtava.
Pogledaj vesti o: Turska

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Anadolija: Napad na tenk džihadista u Iraku, 32 mrtvih

Izvor: RTS, 19.Apr.2016

. Turska vojska ubila je 32 borca Islamske države na severu Iraka nakon napada na jedan od njenih tenkova, preneli su turski mediji.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.