Tošićeva bomba raznela Galatasaraj! Zna se ko je gazda u Istanbulu (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 02.Dec.2017, 20:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli u velikom derbiju slavili sa 3:0

Šampion je pokazao ko je gazda u Turskoj! Bešiktaš je na svom terenu pregazio lidera Superlige i gradskog rivala Galatasaraj sa 3:0 u meču 14. kola, a drugi gol i to prelep, dao je srpski defanzivac Duško Tošić.

On je u 70. minutu u jednom karambolu na ivici kaznenog prostora došao do jedne lopte i onda slabijom, desnom nogom poslao pravi projektil u >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << gornji levi ugao gola Galatasaraja.

I tada je već bilo jasno da su crno-beli širom otvorili vrata velike pobede nad ljutim rivalom iz evropskog dela metropole na Bosforu.

Čenk Tosun bio je taj koji je otvorio bravu Galatasaraja u prvom minutu drugog poluvremena koji je iskoristio lošu reakciju Fernanda Muslere.

Konačan rezultat za potpuni delirijum domaćih navijača na stadionu Bešiktaša postavio je iskusni Alvaro Negredo posle asistencije Garija Medela.

TURSKA 1 - 14. KOLO

Akhisar - Malatija 0:0

Karabuk - Gectepe 0:1 (0:1)