Škuletić u seriji 4/4, sada i sa zemlje (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 20.Jan.2018, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Genčler slavio na gostovanju kod Karabuka

Dva u Kupu, dva u prvenstvu. Petar Škuletić u golgeterskoj seriji. Na poslednje četiri utakmice Genčlebirligija četiri gola srpskog napadača iz Danilovgrada. Protiv Burse je u prošlom kolu to bilo dovoljno za bod, na gostovanju kod fenjeraša Karabuka za pobedu - 2:0 na startu prolećnog dela sezone u Turskoj.

Škuletić je bio čovek odluke, pošto je upravo njegov pogodak u 60. minutu najavio >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << konačan ishod meča da bi ga Ugur Ciftci u sudijskoj nadoknadi samo potvrdio. Najvažniji deo posla obavio je bivši napadač Partizana. Iznenadio je svog čuvara na jednu dugačku loptu, prikrao mu se iza leđa, a onda u padu, sa zemlje, uspeo da  je nekako umuva u mrežu domaćeg tima.

Gol mnogo bitniji no što se isprva čini. Jer Genčler je tek sada, makar privremeno, izašao iz zone ispadanja. I to tako što je u poslednjih pet kola osvojio devet bodova ne izgubivši nijednu utakmicu. Škuletićev doprinos više nego očigledan. Za sada, pet golova u Super ligu, još tri u Kupu.

Samo neka tako nastavi.

Normal gol atamayan futbolcumuz Skuletic’in 180 derece golünü bir kez daha izliyoruz! #HaydiGençler #Gençlerbirliği