Izvor: Deutsche Welle, 30.Jun.2017, 11:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Škrgutaćemo zubima, ali ćemo podneti“?
Nemačka štampa komentariše novi – ko zna koji po redu – spor između Berlina i Ankare. Turski predsednik Erdogan bi, kao učesnik samita G20, želeo da iskoristi priliku i obrati se svojim sunarodnicima u Nemačkoj.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






